Yeni açtığım bloguma hoş geldiniz dostlarım :)

yenibirbaslangic

7 yıl önce 8 yorum

Uzun zamandır bir blog açıp şu video'larımı yazıya çevirip yayınlamak istiyorum. Şayet gerçekten o kadar da iyi anlatamıyorum :( . Bunu Engılır js yerine enjulur js dememden anlayabilirsiniz :D. Tabi çıktığı zaman o kadar iyi ingilizcem yoktu bu konuda hepinizden özür diliyorum. Belki bu yazıya yorum yapmayan da olacaktır ama be yinede azimle " birileri faydalanır da.. en azından bir kişiye yardım etmiş olurum.. " kafasında olacağım için sizi anlayışla karşılıyorum.

Demem o ki öncelikle youtube'da bulunan tüm videolarımı yazıya çevirip burada yayınladıktan sonra artık diğer çekeceğim videolarımı da burada yazı olarak belirteceğim. Böylelikle uzunca video izlemek istemeyen arkadaşlar burada dokümandan faydalanabilecekler.

Videolara da uzun bir ara vermiştim artık mikrofon sıkıntım çözüldüğüne ve o ben hayati dönüm noktamı atlattığıma göre sizlerle beraber olacağım.

Yayınladığım konulara kolaylıkla yorum yapabilirsiniz. Ben elimden geldiği kadar tüm sorunlarınıza yardım etmeye çalışacağım. Umarım yeni blogumu güzel bulmuşsunuzdur. Tasarımı oldukça insan gözüne netlik getiren, rahatlatıcı, sade ve tertipli bir tema olarak düşünüyorum. Umarım düşündüklerim beni hayal kırıklığına düşürmez :D.

Diyeceklerim bu kadardı; beni hatırlayın dostlarım. Diğer konularda görüşmek üzere :) Hoşça kalın

Bana herhangi bir konuda soru sormak istiyorsanız https://github.com/abdurrahmanekr/bana-istedigini-sor repository’sinde bir issue açabilirsiniz :)

Yorumlar ({{totalCommentCount}})

• kipcakbegi

{{commentLike1Count}} beğenme 7 yıl önce

Hayırlı olsun hocam. İlk ziyaretçin olarak şuraya bir mesaj bırakayım. :)
    Beğen Beğendin
  • Serhat Boyraz

{{commentLike2Count}} beğenme 7 yıl önce

Hayirli olsun. Takipteyim :)
    Beğen Beğendin
  • Abdurrahman Eker

{{commentLike3Count}} beğenme 7 yıl önce

Teşekkür ederim hepinize :)
    Beğen Beğendin
  • Atakan Duran

{{commentLike16Count}} beğenme 6 yıl önce

Celal bayar üniversitesi yazılım mühendisliği 3. sınıftayım.Paylaştığın bilgiler çok faydalı özellikle react-native i vurguluyorum,uygulamalarının devamını bekliyorum hayırlı olsun teşekkürler :)
    Beğen Beğendin
  • Necla KUTLU

{{commentLike29Count}} beğenme 6 yıl önce

Blogunuz durmuş durumda sanki? Neden Ionic 2 veya diğer derslerin devamı yok? Örneğin ionic 2 hakkında bir şeyler bilmeseniz ionic 2 derslerini başlatmazdınız. İşe başlamak önemli değildir.. İşi bitirmek önemlidir. Herkes başlayabilir ama herkes bitiremez. Lütfen bitirenlerden olun. Hoşçakalın...
    Beğen Beğendin
  • Abdurrahman Eker

{{commentLike30Count}} beğenme 6 yıl önce

Merhabalar, Son 3 haftadır zaman bulduğum aralıklarda bir makale ve proje üzerinde çalışıyorum. Eğer e-mail ile bloguma abone olursanız bulunduğumuz hafta bir makale yayınlayacağım bundan haberdar olabilirsiniz :) İonic 2 hakkında bir çeviri yazmıştım, bir ders serisi yapmak istemiyordum. Açıkçası bende başlangıç seviyesindeydim, fakat ionic 2 ile tanışmam kısa sürdü. İonic 2'yi bırakıp React native'e geçiş yaptım bu durumda çoğunlukla react native makalesi hazırlıyorum. Evet dediğiniz gibi işe başladıysak bitirmekte gerek. Bu konuda zaten titiz davranıyorum ama ionic 2 hakkında ders serisini başlatacağımı yazdığımı hatırlamıyorum :/ Bitirenlerden olacağıma güvenebilirsiniz :) Bu arada bloguma gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim :) bu şekilde farklı sorularınız veya fikirleriniz varsa lütfen buradan sorun: https://github.com/abdurrahmanekr/bana-istedigini-sor
    Beğen Beğendin
  • Necla Kutlu

{{commentLike38Count}} beğenme 6 yıl önce

Tabiki de. Olur. Rica ederim. :) blogunuz çok başarılı. Umarim başarılariniz kat kat artar. Yazdığınız yazıları takip ediyorum.
    Beğen Beğendin
  • Abdurrahman Eker

{{commentLike39Count}} beğenme 6 yıl önce

Teşekkür ederim :) yorumunuz ben mutlu etti :)
    Beğen Beğendin
  • Düşündüklerin nedir ?

Abdurrahman Eker

(1010 Eylül 11111001100)

• Full Stack Developer Turkey/Sivas
  • İnternette Avare Kodcu
  • coffee
  • github
  • instagram
  • linkedin
  • youtube
  • Yeni içeriklerden haberdar olmak ister misin ?